מוטיבים שיעניקו ייחודיות לאירוע שלכם

 

גם כשחוגגים בר מצווה בכותל אפשר לשלב מוטיבים שיעניקו לחגיגה מגע אישי וייחודיות

 

הפקת בר מצווה בכותל יכולה להיות תהליך מפתיע ומאתגר במיוחד. אם אתם שייכים לקבוצת ההורים שלא יודעים כיצד להתחיל ולארגן את האירוע, תוכלו לקבל מעט השראה מהרעיונות הבאים, שיסייעו לכם להפוך את החגיגה לבתי נשכחת. גם כשמדובר בהפקת בר מצווה בכותל, אפשר להוסיף מוטיבים מיוחדים, לאחר סיום התפילות והעלייה לתורה על מנת להעניק לאירוע מגע אישי וייחוד.

 

אחד הטרנדים הפופולריים בתחום האירועים הוא הפאנק-רוק. חגיגה כזו תכלול הופעה של אחד הראפרים האהובים על בר המצווה. המתחם אליו כדאי לעבור לאחר הפקת בר המצווה בכותל, יראה כמו לוקיישן להפקת וידאו קליפ ביוטיוב. באירוע כזה האורחים ירקדו בלי הפסקה וייהנו מהמסיבה ומהמוסיקה הנפלאה. כך תרשמו לזכותכם הפקת בר מצווה יוצאת דופן.

 

 

ואם בפאנק-רוק עסקינן, למה שלא תוסיפו לעניין כמה בקבוקי ספריי צבע ותאפשרו לבר המצווה ולחברים שלו להציג את הכישרון האמנותי שלהם וליהנות על הדרך. תוכלו לצפות בנייר עבה את קירות המתחם אליו תגיעו אחרי הפקת בר המצווה בכותל. על קירות אפשר יהיה ליצור כתובות גרפיטי מעניינות.

 

תמיד אפשר לבחור בשילוב של מוסיקה מגוונת באירוע. אך מה אם תתנו לזה ביטוי גם במוטיבים הדקורטיביים? שלבו צלחות שעוצבו מתקליטי ויניל, הציגו את עטיפות התקליטים ברחבי המתחם בו תחגגו וקשטו את השולחנות בפופקורן וסוכריות על מקל.

 

אלו שקראו מאמר זה, התעניינו גם ב:  אטרקציות בכותל?

אטרקציות בכותל

בכל חגיגה שהיא - אפשר לשלב מוטיבים שיעניקו לחגיגה מגע אישי וייחודיות..  להמשך הקריאה

 

מוטיבים שיעניקו ייחודיות לאירוע שלכם

053-941-9144​