אטרקציות בירושלים

אטרקציות בירושלים
 

ירושלים, בירת מדינת ישראל, מציעה אטרקציות רבות ומהנות לכל בני המשפחה. כדי ליהנות מיום כיף בירושלים המשלב בין מסורת, אתרי מורשת ואטרקציות מהנות כדאי להזמין סיור משפחתי בירושלים. ניתן לעשות זאת לאחר בר מצווה בכותל או סתם כיום כיף למשפחה. חברות תיירות הפועלות בירושלים מציעות סיורים במגוון מסלולים הנפרשים על פני מספר שעות או יום שלם. כדי לחוות את ירושלים והכותל בשיא עוצמתם ולהגיע למקומות המרכזיים אך גם למקומות פחות מוכרים כדאי להזמין סיור משפחתי בירושלים. ולזכות בליווי של מדריך מקצועי המלווה את המשפחה לכל אורך הסיור, מסביר, עונה על שאלות ומציג את ירושלים באופן מקורי, מעניין ומהנה.

אטרקציות בירושלים

ירושלים מציעה שילוב מרתק ונפלא בין חדש וישן. בהחלט ניתן לומר כי יש מגוון אטרקציות בירושלים. מומלץ להכיר את המקומות המרכזיים כמו העיר העתיקה, מגדל דוד, הכותל, מתחם הכנסת, כיכר ספרא ובניין העירייה המרהיב ביופיו מגרש הרוסים, הקרדו, שוק מחנה יהודה, קניון מלחה ומאה שערים. ניתן להזמין סיורים שונים המתאימים למשפחות עם ילדים גדולים כמו סיור סגווי מלהיב או לבחור בסיור הנעשה ברכב הפרטי. יש סיורים בהם נהנים ממיניבוס צמוד וכך לא צריך להתמודד עם העיר ובעיות חניה והתמצאות ויש סיורים ממוקדים הנערכים ברגל.

אורך המסלול

משפחות יכולות לבחור בין סיור משפחתי בכותל קצר וממוקד לשעתיים או סיור הנמשך חצי יום וכולל נסיעה ברחבי ירושלים בין האטרקציות השונות. ניתן לצאת לסיור לילי מרתק על חומות העיר העתיקה וליהנות מנוף עוצר נשימה ומאווירה קסומה של ירושלים ואורות העיר המנצנצים. יש סיורים ארוכים המתחילים בבוקר ומסתיימים בערב ולכן חשוב להתחשב בהרכב המשפחתי ולבחור במסלול שאינו קשה מדי. סוגי המסלולים נבדלים זה מזה באורך הטיול ובקושי ולכן חשוב להתייעץ ולהזמין טיול המתאים למשפחה ולילדים. ניתן לשלב מסעדה במהלך הטיול וליהנות מהמלצה מקומית ולהגיע למקומות חדשים שמוכרים רק לתושבי העיר.

רמת קושי

כאשר בוחרים בסיור משפחתי יש לבחור ברמת קושי וניתן לבחור בין סיור המיועד למטיבי לכת לבין סיורים קלים או ברמה בינונית. סיור למטיבי לכת מאפשר ליהנות מהליכה בין אטרקציות רבות וליהנות מאתרים רבים ופעילות בריאה ומגבשת לכל המשפחה. 

053-941-9144​