בר מצווה בעיר הקודש
 

למה כדאי לערוך בר מצווה בירושלים?
בר מצווה הוא אירוע מיוחד בחייו של כל נער. מקורותיו של טקס הבר מצווה מגיעים אלפי שנים אחורה אל תקופת התנ"ך, וההקשר המרכזי של טקס הבר מצווה הוא הקשר דתי לחלוטין. כאשר אנחנו רוצים לבלות בצורה הטובה ביותר, אנחנו נוסעים לעיר הבילויים תל אביב. כאשר אנחנו רוצים לנפוש בצורה הטובה ביותר אנחנו נוסעים לעיר הנופש אילת. אנחנו יכולים כמובן לנפוש גם בנתניה או באשקלון, ואנחנו יכולים לצאת לבלות גם בחיפה או באשדוד, אבל כולנו יודעים שהמקום בו אנחנו מבלים או נופשים משפיע המון על סך החוויה שלנו. בדיוק על אותו בסיס, אפשר לומר שכאשר אנחנו חוגגים טקס דתי, טקס קדוש, אנחנו חוגגים אותו בעיר הקודש ירושלים.

עלייה לתורה בבית הכנסת היא חוויה יפה, אך בר מצווה בכותל המערבי, הכולל עלייה לתורה היא חוויה יוצאת דופן. להיכנס למצוות בין סמטאות יפו העתיקה, על חוף הים של תל אביב או ביערות הכרמל היא חוויה נפלאה, אך להיכנס למצוות בין סמטאות הרובע היהודי, בשערי בית הכנסת הגדול, או בסמטאות משכנות שאננים משקיפים על חומות העיר העתיקה היא חוויה יוצאת דופן.

אתם רוצים חוויה נפלאה או חוויה יוצאת דופן?
בכל אירוע שאנחנו עורכים בחיים, אנחנו רוצים להביא את החוויה למקסימום, להרגיש אותה עד תום, ולחקוק אותה בזכרוננו לעוד שנים רבות קדימה. לכל אירוע כזה גם יש ערך כלשהו שהוא תורם לחיינו, ואנחנו בהחלט רוצים למצות את הערך הזה עד תום. את הערך הרב ביותר מטקס הבר מצווה אפשר למצות בירושלים בלבד. זה לא משהו שאפשר להוכיח, וזה לא משהו שגם כל כך פשוט להסביר, כך שהדרך היחידה להבין את זה היא לחוות את זה.

ואם אתם עוד לא בטוחים לגבי העניין, תוכלו להיכנס לאינטרנט ולקרוא תגובות ופוסטים של אנשים שחגגו בר מצווה בירושלים, לעומת אנשים שחגגו את בר המצווה שלהם במקומות אחרים, ולראות את עוצמת החוויה שהם מתארים, את האנרגיה שהם מזרימים לתוך הפוסט, את ההתלהבות שבה הם כותבים על החוויה, וזה כבר יתן לכם קריאת כיוון ראשונית.

בר מצווה בעיר הקודש

053-941-9144​