למה לחגוג בכותל?

 

חגיגת בר מצווה היא מאורע מרגש בעבור כל נער יהודי. העלייה לתורה מסמלת את השלב בו הנער מקבל על עצמו את חובת קיום המצוות. חגיגת בר מצווה בכותל מהווה אירוע מרגש ומלא בקדושה וטוהר. אם אתם מחפשים פתרון מיוחד לציון המאורע, אין כל ספק כי הכותל המערבי והעיר העתיקה של ירושלים יהיו בחירה מתאימה. כאן תוכלו למצוא מידע שימושי וכמה עצות של בעלי ניסיון. ין כל סיבה לדאגה, הפקת אירועים בכותל אינה כה מורכבת.

אעלה את ירושלים על ראש שמחתי.
אין ספק כי חגיגה בכותל היא סגולה לברכה בעבור חתן בר המצווה, בני משפחתו וכל שאר המוזמנים. הביקור ברחבת הכותל הקדושה מביא עמו ברכה בעבור כל המשתתפים. זו מצווה גדולה להגיע אל הכותל לתפילה במעמד כה מרגש. נציין כי פרט לחגיגות בר מצווה, נהוג להגיע אל הכותל המערבי גם לציון חתונות או קבלת ברכה לקראת ברית מילה. הכותל המערבי הוא השריד האחרון של בית המקדש. לא קיים מקום מרגש ומיוחד יותר בעבור חגיגת בר המצווה שלך.

חוויה משפחתית מגבשת ומרגשת.
חגיגת בר מצווה באולם אירועים תהיה עוד אירוע אחד מתוך רבים. אם אתם מעוניינים בחוויה קצת אחרת, הפקת בר מצווה בכותל תוכל להעניק לאורחים שלכם ערך מוסף. הקבוצה כולה תיסע יחדיו אל הכותל באמצעות אוטובוס פרטי, תטייל יחד באזור, תהנה מהטקס, תברך, תשמח בשמחתכם ותמשיך על ארוחה במסעדה ירושלמית.

הפקת בר מצווה בכותל מומלצת לנערים דתיים, מסורתיים או חילוניים. אל המקום אפשר יהיה להזמין מאות מוזמנים, אך יש לתאם זאת מראש. כאשר מדובר בקבוצות גדולות (מעל 100 איש), יש לתאם את ההגעה למקום. גם בעבור קבוצות קטנות כדאי לתאם את האירוע. ללא תיאום, ייתכן כי תגיעו למקום ותגלו עומס של אירועים אחרים. כמו כן, נציין כי ניתן לקיים בכותל גם חגיגות בת מצווה.

אלו אטרקציות ניתן לשלב במאורע?
אנו ממליצים על שילוב של מדריך מקצועי לטיול בעיר העתיקה והנחיית הקבוצה. פרט לכך, ניתן לשכור מעגלי מתופפים בכותל, שירותי קייטרינג, אטרקציות לילדים, צלמים, מאבטחים ועוד. מוזיקה טובה, מצב רוח, אוכל ושתייה, יהפכו את האירוע שלכם בלתי נשכח.

למה לחגוג בכותל?

053-941-9144​